Tym razem

nauczysz się

niemieckiego!

wystarczy zaledwie

15 minut dziennie

 

Darmowa lekcja

 

 

 

Wyobraź sobie naukę niemieckiego:

którą zrozumiesz z łatwością

bez zakuwania tabelek i teorii

w której nauczysz się zwrotów

przydatnych na co dzień

opartą na praktyce -

mówienia i zrozumienia

Wypowiadaliśmy się dla:

Dzień dobry TVN

Zobacz dlaczego 70 000 osób uczy się z nami na Youtube

gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Język w 15 minut jest bardzo wciągający wręcz uzależnia przez co nauka to czysta przyjemność. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a zarazem wykorzystuje wiele technik szybkiej nauki.

Kinga, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Przerobiłem kilka aplikacji uczących języka i nigdy nie spotkałem się z tak dobrą robotą jak Język w 15 Minut. Przerabiając lekcje z aplikacji czuję jakby koło mnie siedział świetny nauczyciel. 

Łukasz, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Na naukę nigdy nie jest za późno pod warunkiem, że trafi się na dobrego nauczyciela i świetne pomoce naukowe. Gorąco polecam Jezyk w 15 Minut każdemu, kto chce wreszcie posługiwać się językiem niemieckim.

Urszula, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Przejrzyste, zrozumiałe lekcje oraz inteligentny system powtórkowy pomogły mi wreszcie przyswoić i zapamiętać zdania oraz zawiłości językowe, które wcześniej wydawały mi się trudne. Już nie są:D - polecam! 

Joasia, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Język w 15 Minut zmienia naukę we wciągającą zabawę. Podczas nauki masz wrażenie, jakbyś był z prawdziwym nauczycielm, który wszystko prosto wyjasnia, uczy mówić i rozumieć. Bomba!

Michał, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Dzięki tej aplikacji mogłam w łatwy sposób przyswoić przydatne zwroty. Materiał jest bardzo dobrze wyjaśniony. Możliwość głośnego powtarzania przełamuje barierę mówienia. Gorąco polecam!

Magda, Rekomendacja

Nauka niemieckiego 

nigdy nie była tak łatwa:

w krótkich, praktycznych lekcjach będziesz uczyć się mówić i rozumieć Niemców, naturalnie przyswajając sobie gramatykę. Blokada zacznie znikać już od pierwszej lekcji, a Ty zaczniesz mówić!

język w 15 minut

Zapamiętasz łatwo 

i na dłuuuuugo:

nasza aplikacja, fiszki i inteligentny system powtórkowy dopasują naukę do Ciebie i pomogą utrzymać systematyczność. Nawet najbardziej zajęci i zapominalscy zaczną zapamiętywać i robić postępy. (Dowiedz się więcej, klikając TUTAJ)

 

 

Rozszerzysz słownictwo

i zyskasz swobodę:

Szukasz lepszej pracy? Potrzebujesz języka fachowego? A może już mieszkasz w Niemczech i potrzebujesz się porozumieć? - co tydzień dodajemy nowe tematyczne lekcje, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła!

fiszki

Polepszysz wymowę i zrozumiesz wszystko:

Nie wiesz jak zbudować zdanie? Chcesz zdać egzamin? W naszych lekcjach znajdziesz proste odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a gramatyka stanie się łatwizną:)!

Darmowa lekcja